CardiAid batterij Model No: CA-4BP
Cardiaid CT0207 batterij
Let op! De batterij dient door een door CardiAid geautoriseerde instantie vervangen te worden. AEDcompany is een door CardiAid geautoriseerde service provider.
Cardiaid CA-4BP Batterij
De Cardiaid CA-4BP batterij is speciaal ontworpen voor optimale prestaties in levensreddende situaties. Deze betrouwbare batterij heeft een stand-by levensduur van ca. 2 jaar wanneer geplaatst in de AED. Daarnaast biedt de batterij voldoende capaciteit voor maar liefst 210 defibrillatieschokken of 20 uur aaneengesloten gebruik.
De Cardiaid CA-4BP batterij is geschikt voor de volgende Cardiaid AED modellen:
- Cardiaid CT0207
- Cardiaid CT0207RS
- Cardiaid CT0207RF
Om de paraatheid en betrouwbaarheid van de AED te waarborgen, is het essentieel om maximaal elke 24 maanden de hoofdbatterij, de elektroden én de testbatterij te laten vervangen. Dit moet worden uitgevoerd door een door CardiAid geautoriseerde instantie. AEDcompany B.V. is officieel erkend als geautoriseerde serviceprovider voor onderhoud en vervanging van Cardiaid-producten.
Kies voor zekerheid en laat tijdig je AED onderhouden.
Fabrikant | CARDIAID |
---|
Klik hier om de CardiAid CT0207 batterij CA-4BP brochure te downloaden.