Laerdal AED Trainer elektroden REF 198-80550
Op voorraad
Omschrijving
Laerdal AED Trainer elektroden REF 198-80550
De Laerdal AED Trainer elektroden REF 198-80550 zijn de officiële trainings-elektroden die speciaal zijn ontwikkeld voor gebruik met de AED-trainers (AED Trainer 2 & 3) van Laerdal. AED-trainingpads zijn compatibel met verschillende oefenpoppen en gestandaardiseerde patiënten op voorwaarde dat de kleefstof goed hecht Ze vormen de ideale keuze voor instructeurs, BHV-coördinatoren en opleiders die realistische reanimatietrainingen willen geven op manikins of oefenpoppen.
Belangrijkste kenmerken
Compatibiliteit: Geschikt voor de Laerdal AED-trainer modellen Trainer 2 & AED Trainer 3. Ook te gebruiken in combinatie met veel gangbare reanimatie-poppen.
Herbruikbaar & economisch: Dankzij de low-tack zelfklevende gel-pads zijn de elektroden tot ± 50 keer herbruikbaar (mits correct bewaard tussen gebruik).
Praktisch ontwerp: Met een kabel van ca. 114 cm blijven de elektroden flexibel inzetbaar, ook bij grotere oefenpoppen of trainingssituaties.
Realistische trainingservaring: Deze pads bootsen het echte AED-gebruik zo goed mogelijk na, zodat cursisten vertrouwd raken met het plaatsen van elektroden, timing en handelingen bij defibrillatie — essentieel voor effectieve training.
Afmeting(en)
Lengte: 16 cm
Breedte: 10,3 cm
Hoogte: 0,1 cm
Kabellengte: 114 cm
! Belangrijk alleen voor trainingsdoeleinden
Let op: deze elektroden zijn uitsluitend bedoeld voor trainingsdoeleinden. Ze kunnen niet gebruikt worden voor daadwerkelijke defibrillatie of medische interventie. Uitstekend voor trainingsscenario’s met manikins of oefenpoppen.
Meer informatie
| Fabrikant | LAERDAL |
|---|