ZOLL Stat-padz II elektrodenset (8900-0801-01)
Op voorraad
Omschrijving
ZOLL Stat-padz II elektrodenset
De verpakking bevat:
1 set Stat-padz II elektroden: van Polymeer hydrogel voorzien, zelf-klevend, disposable.
Levensduur elektroden: 18 maanden
Lengte elektroden kabel: 124,5 cm
Actieve oppervlakte elektrode: 113cm2 (nominaal)
Pre-connected: elektroden kunnen reeds aangesloten worden opgeborgen in de AED
Deze elektroden zijn in het bijzonder geschikt voor gebruik door professionals, door de mogelijkheid van anterior-posterior plaatsing.
ZOLL Stat-padz II elektrodenset (8900-0801-01)
Met de ZOLL Stat-padz II elektrodenset zorgt u dat uw AED direct klaar is voor inzet wanneer elke seconde telt. Deze zelfklevende volwassenen-elektroden zijn geschikt voor de ZOLL AED Plus en ZOLL AED Pro en kunnen alvast pre-connected worden opgeborgen. Daardoor verliest u geen kostbare tijd aan het aansluiten van de set tijdens een noodsituatie. De elektroden bestaan uit 2 losse pads, zijn voorzien van een geleidende polymeer hydrogel voor betrouwbare hechting en geleiding, en ondersteunen ook anterior-posterior plaatsing, wat ze bijzonder geschikt maakt voor professioneel gebruik. Met een houdbaarheid van circa 18 maanden en een kabellengte van 124,5 cm is dit een praktische vervangingsset om uw AED operationeel en gebruiksklaar te houden.
Belangrijkste kenmerken
- Geschikt voor volwassenen
- Compatibel met ZOLL AED Plus en ZOLL AED Pro
- Pre-connected op te bergen voor snelle inzet
- Zelfklevende elektroden met geleidende hydrogel
- Bestaat uit 2 losse elektroden
- Houdbaarheid: circa 18 - 24 maanden
- Kabellengte: 124,5 cm
- Geschikt voor professioneel gebruik, inclusief anterior-posterior plaatsing
Waarom deze elektrodenset kiezen?
Een AED is pas echt inzetbaar als de elektroden in goede staat en binnen de houdbaarheidsdatum zijn. Met deze originele ZOLL Stat-padz II set kiest u voor een betrouwbare oplossing die helpt om voorbereidingstijd te verkorten en uw AED altijd gebruiksklaar te houden.
Ontwikkeld voor de professional!
De ZOLL Stat-padz II elektroden zijn speciaal ontwikkeld voor professioneel gebruik.
Waarom moeten de ZOLL Stat-padz II regelmatig worden vervangen?
De houdbaarheid van AED-elektroden is afhankelijk van de geleidende gellaag op de pads. Na verloop van tijd kan deze gel uitdrogen, waardoor de elektroden minder goed hechten, de stroomgeleiding afneemt en de AED mogelijk een minder nauwkeurige hartritmeanalyse uitvoert. Om ervoor te zorgen dat uw AED optimaal blijft functioneren tijdens een noodsituatie, is het belangrijk om altijd elektroden met een geldige houdbaarheidsdatum te gebruiken. Zo blijft uw ZOLL AED betrouwbaar en direct inzetbaar wanneer iedere seconde telt.
Hoe vervang ik de ZOLL Stat-padz II elektroden?
De elektroden hebben een houdbaarheid van 24 maanden na de productiedatum. Dit houdt in dat u de elektroden ten minste elke twee jaar dient te vervangen. Vervanging is ook noodzakelijk indien de verpakking beschadigd is of na een inzet van de AED.Wanneer de elektroden van uw ZOLL AED vervangen moeten worden, kunt u een nieuwe set ZOLL Stat-padz II voor volwassenen bestellen bij AEDcompany B.V. Deze kunt u vervolgens pre-connected aansluiten op uw AED. De gebruikte elektroden kunt u afvoeren als klein elektronisch afval of bij het restafval.
ZOLL Stat-padz II elektrodenset
De verpakking bevat:
- 1 set Stat-padz II elektroden: van Polymeer hydrogel voorzien, zelf-klevend, disposable.
- Levensduur elektroden: 18 maanden
- Lengte elektroden kabel: 124,5 cm
- Actieve oppervlakte elektrode: 113cm2 (nominaal)
- Pre-connected: elektroden kunnen reeds aangesloten worden opgeborgen in de AED
Meer informatie
| Fabrikant | ZOLL |
|---|---|
| VOLWASSEN OF KIND | VOLWASSEN |